Specjalista Periodontologii Dr Wojciech Krajewski

Lubelski Uniwersytet Medyczny

Dr Wojciech Krajewski, jest specjalistą periodontologii i zajmuje się leczeniem problemów związanych z dziąsłami, przyzębiem oraz tkankami wokół implantów.

Jako pierwszy Polak w historii ukończył specjalizację z periodontologii i implantologii na jednej z najlepszych uczelni stomatologicznych na świecie Sahlgrenska Akademin Institutionen För Odontologi Göteborgs Universitet w Królestwie Szwecji, i tamże wśród największych światowych sław zdobywał bezcenne doświadczenie.

Dziś jako jedyny w naszym kraju posiada dyplom specjalisty w dziedzinie periodontologii i implantologii Europejskiej Federacji Periodontologicznej (EFP).

Ukończył również staże i curricula z wielu dziedzin stomatologicznych jak Endodoncja, Protetyka, czy Implantologia, w takich ośrodkach między innymi, jak Goethe Universitet w Niemczech, Università degli Studi di Siena we Włoszech, czy Universtät Bern w Szwajcarii. Jest członkiem wielu krajowych oraz międzynarodowych organizacji lekarskich.

Zajmuje się kompleksowym leczeniem pacjentów z problemami periodontologicznymi wraz ze związaną z ich konsekwencjami chirurgią rekonstrukcyjną/regeneracyjną defektów kostnych, defektów tkanek miękkich oraz plastyką dziąseł wraz z rehabilitacją implantologiczną i protetyczną. 

Leczy choroby przyzębia między innymi u pacjentów chorych na przewlekłe choroby, takie jak cukrzyca i choroby naczyniowo-sercowe i  nadciśnienie.

Opiekuje się pacjentami z chorobami przewlekłymi, które mają swoje odziaływanie z przyzębiem. Ponadto zajmuje się kobietami w ciąży z problemami periodontologicznymi, by mogły bezpiecznie, bez problemów stomatologicznych zagrażających ciąży, dotrwać do rozwiązania. 

Kompleksowo prowadzi pacjentów ortodontycznych, by ich leczenie przebiegło bezpiecznie i w zdrowiu oraz by po zakończeniu leczenia rezultat pozostał na długie lata. Zajmuje się plastyczną chirurgią korekcyjną dziąseł, przywracając piękny harmonijny uśmiech, lecząc recesje lub dziąsłowy uśmiech.

Jego wiedza i doświadczenie pozwalają na realizowanie  pasji zawodowej związanej z optymalnym planowaniem kompleksowego wielospecjalistycznego leczenia stomatologicznego, gwarantując długotrwałe rozwiązania lecznicze. Jego rzetelność i indywidualne podejście do każdego pacjenta pozwalają na osiąganie zamierzonych celów terapeutycznych, oraz są gwarancją zadowolenia z osiągniętego rezultatu.