Dr n. med Aaron Basir

Gdański Uniwersytet Medyczny

Założyciel kliniki, spec. Chirurgii Szczękowo-Twarzowej, certyfikowany lekarz medycyny estetycznej

Jestem specjalistą chirurgii szczękowo-twarzowej i certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej oraz członkiem  Polskiego Towarzystwa Chirurgii Szczękowo-Twarzowej i Medycyny Estetycznej i Anti Aging Polskiego Towarzystwa Lekarskiego.

Od 2000 roku zajmuję się kompleksowo implantologią stomatologiczną  w pełnym zakresie tj. implantologia małoinwazyjna, zabiegi rekonstrukcji kości, odbudowa  trójwymiarowa kości przy skrajnie trudnych warunkach, przeszczepy bloków kostnych,  podnoszenie dna zatoki szczękowej, wydłużenie kości metodą osteodystrakcji. Ponadto wykonuję zabiegi z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej, chirurgii stomatologicznej i chirurgii ortodontycznej tj. kortykotomia w celu skrócenia leczenia ortodontycznego.

Jestem certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej i anti aging od 2004 roku. Dzięki autorskim protokołom holistycznego podejścia do twarzy wykonuję zabiegi zarówno wolumetryczne jak i rewitalizujące skórę twarzy dążąc do uzyskania naturalnego wyglądu. Specjalizuję się w liftingu twarzy metodami nieoperacyjnymi tj. przy użyciu nici liftingujących.

 

 

 

 

 

Znanylekarz.pl