Dr n. med Aaron Basir

Gdański Uniwersytet Medyczny

Założyciel kliniki, spec. Chirurgii Szczękowo-Twarzowej, certyfikowany lekarz medycyny estetycznej

Jestem specjalistą chirurgii szczękowo-twarzowej i certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej oraz członkiem  Polskiego Towarzystwa Chirurgii Szczękowo-Twarzowej i Medycyny Estetycznej i Anti Aging Polskiego Towarzystwa Lekarskiego.

Stały udział w licznych kongresach i szkoleniach zarówno w Polsce jak i zagranicą pozwala mi nieustannie poszerzać wiedzę. Dzięki temu zapewniam naszym pacjentom  leczenie, które jest  bezpieczne, przewidywalne i skuteczne.

Od 2000 roku zajmuję się kompleksowo implantologią stomatologiczną  w pełnym zakresie tj. implantologia z nawigacją komputerową, zabiegi rekonstrukcji kości z wykorzystywaniem komórek macierzystych, przeszczepy bloków kostnych,  podnoszenie dna zatoki szczękowej. Ponadto wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej, chirurgii stomatologicznej i chirurgii ortodontycznej.

Jestem certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej i anti aging od 2004 roku. Dzięki autorskim protokołom holistycznego podejścia do twarzy wykonuje zabiegi zarówno wolumetryczne jak i rewitalizujące skórę twarzy dążąc do uzyskania naturalnego wyglądu.

 

 

 

 

 

Znanylekarz.pl