Invisalign – innowacyjna metoda leczenia ortodontycznego

Aparat nakładkowy to innowacyjna metoda leczenia ortodontycznego bez stosowania aparatów stałych. Pacjent otrzymuje zestaw przeźroczystych nakładek, które prostują zęby nie powodując u Pacjentów niedogodności i dyskomfortu związanego z codziennym użytkowaniem. Nakładki są wyjątkowo estetyczne, wykonane są z miękkiego materiału, przez co są wygodne i nie powodują odczucia bólu. Podstawowymi zaletami nakładek Invisalign są wygoda, idealna higiena oraz czas leczenia skrócony do minimum. Korzystanie z tej innowacyjnej technologii jest równie skuteczne jak tradycyjnymi aparatami stałymi. W klinice stomatologicznej Medicodent oferujemy naszym Pacjentom najnowocześniejsze rozwiązanie w dziedzinie ortodoncji jakim jest metoda Invisalign.

How does Invisalign work?
Nie da się ukryć, że piękny uśmiech pomaga zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Dlatego Pacjenci coraz chętniej odwiedzają ortodontów. Zajmują się oni kontrolą rozwoju uzębienia i twarzy oraz korygowaniem odchyleń we wzajemnym układzie zębów i kości części twarzowej czaszki.

Za sprawą skutecznego leczenia ortodontycznego poprawia się wygląd i samopoczucie Pacjenta. Twarz dłużej wygląda młodo, poprawia się dykcja, a zęby są zdrowsze. Zmniejsza się zagrożenie próchnicą i skłonność do odkładania się kamienia nazębnego i paradontozy, poprawia się również jakość żucia i praca układu pokarmowego. Leczenie uwalnia Pacjenta również od bólów głowy wywołanych dysfunkcją stawów skroniowo-żuchwowych.

Pracujący w naszej klinice w Gdyni doświadczeni ortodonci dbają o jak najlepsze efekty leczenia, zapewniając Pacjentom dostęp do nowoczesnych i bezpiecznych osiągnięć technologicznych. Spośród bogatej oferty stałych i ruchomych aparatów zębowych pomagamy dobrać te najbardziej odpowiadające potrzebom poszczególnych Pacjentów naszego gabinetu stomatologicznego.