Fizjoterapeuta Barbara Ziemlańska

Studia na wydziale Lekarskim Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz tytuł magistra fizjoterapii uzyskałam w 2009 roku. Moimi zainteresowaniami zawodowymi są wszelkiego rodzaju problemy związane z narządem ruchu, a ostatnio w szczególności problemy związane z narządem żucia. Przykładam dużą wagę, aby współpracować z najlepszymi specjalistami z różnych dziedzin medycyny, dzięki czemu moi pacjenci  mogą liczyć na holistyczną opiekę.

Nieustannie zdobywam wiedzę, uczestnicząc w szkoleniach, kursach, wykładach i warsztatach. Doświadczenie zawodowe zdobywałam już na studiach, pracując ze sportowcami. Czynny udział w kole naukowym ortopedii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego nauczył mnie pracy z pacjentami ortopedycznymi. Praca na oddziale neurologii dała mi  bezcenne doświadczenie w pracy z pacjentami po udarach mózgu. Jako słuchaczka Dziennego Studium Doktoranckiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego miałam przyjemność pracować ze studentami kierunku Lekarskiego zarówno polskimi, jak i zagranicznymi oraz Fizjoterapii

W klinice Medicodent zajmuję się  kompeksowym podejściem, do problemów Pacjentów stomatologicznych, obejmującym diagnostykę oraz terapię w przypadku:

*dolegliwości bólowych stawów skroniowo-żuchwowych, przeskakiwania, trzasków.

*bruksizmu (wzmożonego napięcia mięśni twarzy, zaciskania i zgrzytania zębami)

*napięciowych dolegliwości bólowych głowy i karku

*przeciążenia oraz zwyrodnienia stawów skroniowo-żuchwowych

Pracuję z Pacjentami, którzy są w trakcie i po leczeniu protetycznym, ortopedycznym, implantologicznym, po urazach i zabiegach chirurgicznych w obrębie twarzoczaszki.